success-846055_1280

Jūs esat nolēmuši sākt jaunu dzīvi? Apsveicam! Tātad, jūs kaut ko esat vai nu apzinājies vai sapratis pats priekš sevis un nolēmis, ka tā dzīvot vairs negribat un ka neredzat tādai dzīvei nekādu jēgu. Tātad jūsu dzīvē ir sācies pārmaiņu laiks un tas ir brīnišķīgi! Ar ko tad tieši sākas šīs pārmaiņas?

Apzināšanās periods jūsu dzīvē ir beidzies, jūs saprotat, ka iepriekšējai dzīvei nav nekādas jēgas un jūs pēc iespējas ātrāk gribat no tās šķirties, tas ko jūs pirms tam esat darījis, nenes jums nekādu labumu un nesagādā nekādu prieku. Kas kalpo katram no mums par spērienu uz saulainu un veiksmīgu nākotni? Jāatzīst, katram no mums ir sava motivācija, jo kas der vienam, otram var nederēt, tā ka spērieni ir ļoti dažādi. Galvenais, ka ir motivācija, galvenais, ka jūs pats priekš sevis esat nolēmis, ka pietiek bezmērķīgi eksistēt, vajag visu notiekošo ņemt savās rokās.

Dzīvei jēgu piešķir mērķi, konkrēti mērķi, skaidri mērķi, tādi, kurus jūs redzat piepildāmies. Jums tos vajag ne tikai redzēt, bet arī sajust, sajust līdz tādai pakāpei, ka jūs vairs nesaprotat, tā ir fantāzija vai dzīves realitāte. Atgriezieties tagadnē un nolemiet, kas būs tas, uz ko jūs tagad tieksieties. Sagrupējiet mērķus īslaicīgos un ilglaicīgos, tas ir jāizdara pareizi, lai jums vieglāk būtu virzīties uz priekšu. Nevajag izvirzīt daudz mērķu, kurus nav iespējams realizēt. Mērķu, kuri patiesi padarīs jūs laimīgu nav daudz, pārsvarā tie ir – laimīga ģimene, veiksmīga karjera un sevis pilnveidošana. Ja jums izdosies sasniegt šos mērķus, tad viss pārējais sakārtosies pats.

Uzrakstiet mērķus.

Sadaliet tos pa mazākiem uzdevumiem, kurus jums vajag izdarīt, saplānojiet, ko varat izdarīt tagad, bet ko vēlāk, no kā vajag atteikties, lai varētu tuvāk pietuvoties mērķim.
Ir pienācis laiks atteikties no televizora un sociālajiem tīkliem, jo tie nežēlīgi patērē jūsu vērtīgo laiku. Lai sazinātos ar radiniekiem un draugiem var izmantot telefonu. Dzēsiet ārā savus profilus no visiem portāliem, tie jums vairāk nav vajadzīgi, ja nu gadījumā kas, eksistē elektroniskais pasts. Laiks, ko jūs pavadāt internetā bezmērķīgi aplūkojot svešas fotogrāfijas un lasot nelietderīgus rakstus, ir pagājis, jo tieši šis laiks jūs neglābjami attālina no mērķa sasniegšanas. Lūdziet palīdzību reāliem cilvēkiem tiem, kuri ir jums apkārt.
Jūs esat nolēmis, ko jūs gribat?

Ir iespējams, ka jums būs vajadzīga palīdzība, nekautrējieties, lūdziet to radiem, draugiem un paziņām. Ir lietas, kuras jums liekas svešas un nesaprotamas, bet ir cilvēki, kuri tajās orientējas ļoti labi. Netērējiet laiku tādām lietām, lūdziet citu cilvēku palīdzību.
Iemācieties atteikt.

Izbeidziet piekrist visam, ko jums saka citi cilvēki, tikai tāpēc, ka jūs tos mīlat un tie ir jūsu vistuvākie, vismīļākie cilvēki.

Mīliet sevi.

Ir nekavējoties jāiemācās mīlēt sevi! Ja jūs to nemākat, jums nav tiesību pieprasīt, lai citi cilvēki izrāda jums mīlestību. Rūpējieties par savu veselību, ēdiet veselīgi, kopiet sevi, nēsājiet apģērbu, kurš jums patīk un dariet to, kas jums sagādā prieku! Iemīliet dzīvi un viņa atbildēs jums ar to pašu!